dawcom w darze baner

Oddaj Krew i zgarnij rabat

Herbaciarnia Marilla uczestniczy w akcji “Dawcom w Darze”, inicjatywy wspierającej ideę krwiodawstwa w Polsce. Każdy aktywny krwiodawca (osoba która oddała krew w ciągu ostatniego roku) może liczyć na 10 % rabatu na całe menu Herbaciarni. W dniu donacji rabat wzrasta do 20%.

Rabat 10% obowiązuje również przy zamówieniach w sklepie internetowym www.emarilla.pl.

Regulamin akcji "dawcom w darze"

1. Każdemu aktywnemu Honorowemu Dawcy Krwi przysługuje zniżka w wysokości 10% na zakupy sklepie internetowym www.emarilla.pl.

2. W przypadku zakupów przez Internet i wybrania innej formy dostawy niż “Odbiór osobisty”, po złożeniu zamówienia należy przesłać maila na adres kontakt@emarilla.pl, w treści podając numer swojego zamówienia i dołączyć zdjęcia dwóch stron legitymacji HDK: z imieniem i nazwiskiem oraz z pieczątką potwierdzającą oddanie krwi w ciągu ostatniego roku)

3. Aby otrzymać rabat, należy poinformować nas o przysługujących zniżkach przed opłaceniem zamówienia.

Dlaczego warto oddawać krew?

Odawanie krwi nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest BEZPIECZNE i nie stanowi zagrożenia dla Twojego zdrowia czy życia. Krew pobierana jest przy użyciu sprzętu jednorazowego użytku, przez profesjonalny personel medyczny, więc nic Ci nie grozi, a:

  • ratujesz życie i zdrowie drugiego człowieka,
  • za każdym razem gdy oddajesz krew masz wykonywane badania laboratoryjne,
  • w dniu oddania przysługuje Ci zwolnienie z pracy, szkoły,
  • możesz uzyskać zwrot kosztów przyjazdu do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa lub najbliższego Terenowego Oddziału Centrum,
  • otrzymujesz czekolady jako ekwiwalent kaloryczny.
  • odliczenie od podatku Przepisy ustawy o PIT dają podatnikowi, który oddał nieodpłatnie (honorowo) krew, prawo odliczenia wartości tej krwi od dochodu, wykazywanego w zeznaniu PIT-36 lub PIT-37.