Herbata Zielona

Herbat Zielona

Jest to najstarszy i najpopularniejszy rodzaj herbaty w Chinach. To herbata w najczystrzej postaci, nie podlega procesowi fermentacji, a jej liście są podgrzewane, co zapobiega procesowi oksydacji. Ta metoda sprawia, iż zielona herbata posiada wiele przeciwutleniaczy, które słyną ze swoich zdrowotnych właściwości. Zawiera dużo gar...

Herbat Zielona

Jest to najstarszy i najpopularniejszy rodzaj herbaty w Chinach. To herbata w najczystrzej postaci, nie podlega procesowi fermentacji, a jej liście są podgrzewane, co zapobiega procesowi oksydacji. Ta metoda sprawia, iż zielona herbata posiada wiele przeciwutleniaczy, które słyną ze swoich zdrowotnych właściwości. Zawiera dużo garbników, których cierpki smak działa orzeźwiająco.

Więcej

Herbata Zielona Jest 21 produktów

Podkategorie

  • Zielone z dodatkami

    Zielone herbaty z dodatkami owoców, które wzbogacają smak i aromat naparu.

  • Zielone Naturalne

    Zielona herbata głównie produkowana jest z liści Camellia sinensis. Herbaty zielone pochodzą prawie wyłącznie z Japoni, Chin i Tajwanu. Jest reklamowana jako najbardziej naturalna ze wszystkich herbat. Robi furorę wśród miłośników zdrowego odżywiania oraz medycyny naturalnej.

    Liczne zdrowotne korzyści płynące z zielonej herbaty są powodem dla którego często dodaje się ją do innych napoi, kosmetyków i suplementów diety.

na stornę
Wyświetlono 13 - 21 of 21 elementów
Wyświetlono 13 - 21 of 21 elementów