Herbaty Czarne

Czarna Herbata

Na wschodzie znana jako "czerwona". Herbata w pełni fermentowana. Pochodząca z Chin ale uprawiana jest  również w innych krajach Azji jak również w Afryce, Ameryce Południowej. Najpopularniejszy rodzaj herbaty na świecie. Posiada całkowicie sfermentowane liście, co przekłada się na bardziej wyrazisty, mocniejszy smak, a duża zawart...

Czarna Herbata

Na wschodzie znana jako "czerwona". Herbata w pełni fermentowana. Pochodząca z Chin ale uprawiana jest  również w innych krajach Azji jak również w Afryce, Ameryce Południowej. Najpopularniejszy rodzaj herbaty na świecie. Posiada całkowicie sfermentowane liście, co przekłada się na bardziej wyrazisty, mocniejszy smak, a duża zawartość kofeiny, czyni z niej idealną alternatywę dla porannej kawy.

Więcej

Herbaty Czarne Jest 24 produktów

Podkategorie

  • Czarna z dodatkami

    Herbaty czarne z dodatkami, które nadają niepowtarzalny smak i aromat naparowi.

  • Czarne Naturalne

    Herbaty czarne bez dodatków. Pochodzą z całej Azji oraz z Afryki. Znajdziesz tu najbardziej znane typy herbat czarnych z Indii, Chin, Ceylonu oraz z Kenii. Jeżeli jesteś konserem czarnych herbat docenisz Darjeeling oraz Nepal, jeżeli poszukujesz dorbej liściastej czarnej herbaty polecamy Ceylon, Assam, Kenya, Yunnan.

na stornę
Wyświetlono 13 - 24 of 24 elementów
Wyświetlono 13 - 24 of 24 elementów